Březen 2015

Kimora Lee Simmons - More Designers Doll - (tvář Goddess)

31. března 2015 v 18:43 | Gabra |  Gold Label

Ahoj, jmenuji se Kimora a přicestovala jsem z Belgie. Původní majitelka mi naštěstí nečesala vlásky a ponechala původní brýle, ale jinak jsem na sobě neměla nic, takže docela trapas. Hlavní je, že ze mě moje nová majitelka Gábi měla velkou radost Usmívající se. Dostala jsem svůj původní růžový komplet skládající se z topu a sukýnky a taky náušnice a růžové sandálky na podpatku. Nechci se chlubit, ale jsem kočka i bez kožichu a navíc dost známá ze stránek módních časopisů. Mám husté řasy, tvář Goddess a tělíčko Model Muse. Raději si prohlídněte jak mi to sluší a jen co bude lepší počasí, vyrazíme s Gábi do terénu a pořídíme venkovní fotky.

Přeji všem krásný večer!!

Heidi - The Blonde Ambition Collection - Barbie Doll as Heidi Klum (tvář GG)

14. března 2015 v 20:06 | Gabra |  Pink Label

Dnes vám představím Heidi, krásnou vysmátou Generation Girl s širokým úsměvem a výrazem, který mě "dostal".
Byla vyrobena podle světové topmodelky německého původu Heidi Klum, má na sobě flitrové růžovo zlaté šaty a páskové sandálky.


U tělíčka Model Muse mě překvapilo namalované růžové spodní prádlo - podprsenka a kalhotky. U poslední fotky dole si všimněte růžového vykukujícího ramínka Usmívající se. Blond vlásky jsou husté a přitom jemné, nad čelem má vzadu spojené gumičkou dva pramínky vlasů, hnědá očka zdobí husté horní řasy a rty mají světle růžový perleťový odstín.Heidi je takové sluníčko, vyzařuje z ní optimismus, radost a spousta energie Usmívající se
Snad přinesla radost i vám, přeji hezký večer!